بارداری سریع

ساخت وبلاگ

1- ویزیت توسط پزشک خود

شما می توانید زمینه یک بارداری سالم را قبل از بارداری فراهم کنید. هنگامیکه که بدن شما در شرایط خوبی است احتمال یک بارداری موفق بسیار بالاتر است. یک برنامه معاینه قبل و در حین بارداری با پزشک و یا ماما جهت داشتن شرایط مناسب برای بارداری موفق، در نظربگیرید. ممکن است برای شما مقدور نباشد در موقع مناسب مشکلات جسمی خود را حل کنید و یا در موقع مناسب توسط پزشک خود ویزیت شوید اما در نظر گرفتن مراحل زیر به بارداری آسان شما کمک می کند.

2- برنامه ریزی برای یک بارداری سالم

 هنگامی که شما در حال تلاش برای باردار شدن هستید، غذاهای مغذی بخورید، وزن سالم خود را حفظ کنید، ورزش منظم داشته باشید و سعی کنید عادت های بد (مانند نوشیدن مشروبات الکلی، سیگار کشیدن و یا استفاده از مواد مخدر) را ترک کنید.  محدود کردن مصرف کافئین خود  به کمتر از 200 میلی گرم در روز (حدود 12 اونس قهوه).
در طی مراحل  قبل و حین حاملگی خود، از عدم زیان داروهایی که استفاده می کنید اطمینان حاصل کنید. شما تا حد زیادی می­توانید خطر نقص مادرزادی نوزاد را با مصرف اسید فولیک حداقل یک ماه قبل از شروع تلاش برای بارداری به طور چشمگیری کاهش دهید.

3- تخمین زمان تخمک گذاری
بزرگترین راز برای باردار شدن سریع، دانستن زمان تخمک گذاری (آزاد شدن  یک تخمک از تخمدان) می باشد.
تنها یک بار در هر چرخه قاعدگی شما  تخمک گذاری صورت می گیرد، و تنها چند روز در آن زمان، بارداری می تواند رخ دهد. دانستن زمان تخمک گذاری بدان معنی است که شما و شریک زندگیتان می توانید مقاربت را طوری تنظیم کنید که بیشترین احتمال بارداری وجود داشته باشد.

4- داشتن رابطه جنسی در زمان مناسب

اگر شما زمان تخمک گذاری خود را بدانید، می توانید رابطه جنسی را در بهترین روزهای باروری انجام دهید که معمولا سه روز قبل از تخمک گذاری می باشد.  شما باید در طی چند روز رابطه جنسی داشته باشید زیرا اسپرم ها به مدت سه تا شش روز در بدن شما زنده می مانند. ( تخمک شما تقریبا یک روز زنده می ماند). این یعنی اگر شما روز دوشنبه رابطه جنسی داشته باشید، اسپرم می تواند در لوله های فالوپ (لوله های رحم) شما تا روز پنج شنبه و یا حتی تا روز یکشنبه زنده بماند.

اگر شما از زمان تخمک گذاری خود مطمئن نیستید می توانید یک روز در میان رابطه جنسی داشته باشید، این یعنی شما در هر زمانی که تخمک آزاد می شود اسپرم سالم در لوله های رحمی دارید. ( اگر شما میخواهید دفعات بیشتری از یک روز در میان رابطه جنسی برقرار کنید، خوب است!!. اما شانس بارداری را بیشتر نمی کند اما آسیبی هم نخواهد زد).

نکته 1- به پشت دراز بکشید: این عمل به خاطر موقعیت رو به پایین واژن، باعث تجمع اسپرم شده و باعث حرکت آنها به سمت تخمک می شود.

نکته 2- از لوبریکانت یا روان کننده استفاده نکنید: بعضی افراد این تصور را دارند که استفاده از لوبریکانت باعث حرکت سریع اسپرمها می شود اما این تصور اشتباه است زیرا این ترکیبات باعث عدم تعادل PH واژن می شوند و تحرک اسپرم را کاهش می دهند.

5- قوی کردن اسپرم

اسپرم زمانی می تواند تخمک را لقاح دهد که سالم، قوی و فراوان باشد. همسر شما می تواند کارهای متعددی جهت این امر انجام دهد: قطع کردن مصرف مشروبات الکلی- مطالعات نشان داده اند که نوشیدن روزانه الکل می تواند سطح تستوسترون و تعداد اسپرم ها را کاهش دهد و همچنین شمار اسپرمهای غیر نرمال را افزایش می دهد. مصرف تنباکو باعث کاهش عملکرد اسپرم می شود. وزن سالم را حفظ کنید. چاقی می تواند تعداد اسپرمها را کاهش دهد و حرکتشان را کند کند. مکمل های غذایی مانند روی، اسید فولیک، کلسیم، ویتامین C و D مصرف کنید- اسپرم ها را قوی و فراوان می کنند. از سونا و استحمام  با دمای بالا استفاده نکنید زیرا اسپرمها را میکشد ( بهترین دما برای فعالیت بیضه ها 34 درجه سانتیگراد می باشد، چند درجه پایینتر از دمای طبیعی بدن).

 

بارداری سریع,بارداری سریع با طب سنتی,بارداری سریع نی نی سایت,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : پنجشنبه 27 آبان 1395 ساعت: 18:04

close
تبلیغات در اینترنت