مراقبت از پوست کودک در تابستان | بلاگ

مراقبت از پوست کودک در تابستان

تعرفه تبلیغات در سایت
مراقبت از پوست کودکان در تابستان ❤✔ در تابستان اشعه خورشید شدیدتر است و نوزادان، کودکان و نوجوانان هم مانند بزرگترها در معرض اشعه ماورای بنفش خورشید قرار می گیرند. قرار گرفتن در معرض نور آفتاب به مدت طولانی و آفتاب سوختگی های دوران کودکی می تواند بروز سرطان پوست در بزرگسالی را سبب شود.

✔✔ با مراقبت از پوست کودک در تابستان می توان خطر بروز آفتاب سوختگی و احتمال بروز سرطان پوست در سال های آتی را به حداقل رساند.آفتاب سوختگی های متعدد در دوران کودکی خطر ابتلا به ملانوما (یک نوع سرطان پوست بدخیم)را افزایش می دهد . افزون براین ،اشعه ماوراءبنفش خورشید فرآیند پیری پوست را به وجود می آورد.در میانه روز که تابش اشعه خورشید به بیشترین مقدار خود می رسد، کودکان خردسال و نوزادان باید در خانه بمانند یا دست کم در سایه باشند.

● حتی، در روزهای ابری هم استفاده از کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید


کودکانی که پوست سفیدتری دارند، بیشتر در معرض خطر آفتاب سوختگی هستند. آن هایی که پوست تیره دارند هم می توانند از اشعه آفتاب آسیب ببینند . استفاده از لباس های تیره، کلاه و کرم ضد آفتاب به کودک در برابر آفتاب سوختگی کمک می کند.●●● ✔ مناسب ترین راه برای جلوگیری از نفوذ اشعه خورشید استفاده از کرم ضد افتاب است. کودکانی که کمتر از یک سال دارند، پیش از آن که راه بیفتند، بیش از هر گروه سنی دیگری نیاز به مراقبت دارند


❤ مواقعی که آفتاب شدید باشد هر نیم ساعت یک بار باید کرم ضد آفتاب را روی پوست مالید و زمانی که کودک در استخر یا دریا مشغول بازی است


●● بعضی از والدین نگران هستند که شاید کرم های ضد افتاب برای کودکان مضر باشد و آنهایی که مخصوص کودکان هستند، بیش از کرم های بزرگسالان اشعه خورشید را از خود عبور داده و نفوذ پذیر است. ولی، این طور نیست و کرم های ضد آفتاب کودکان هم درجه نفوذ پذیری یکسانی با کرم های ضد آفتاب بزرگسالان دارد.
✔ ❤ ✔ حتما از کرم ضدآفتاب مخصوص نوزاد و کودک که بر پایه مواد گیاهی ساخته شده است استفاده نمایید تا برای فرزند دلبندتان کاملا بی ضرر باشد.● بهترین کرم ضد آفتاب مخصوص پوست ظریف نوزاد و کودک، محصولات موستلا هست:
http://mynini.net/mustela/2005-mustela-very-high-protection-sun-lotion.html

♥ کرم ضد افتابی که می خواهید بخرید، SPF آن دست کم 30 و یا بالاتر باید باشد.

 

 

مراقبت از پوست کودکان در تابستان,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 ساعت: 9:57